Naujienos

     

 2019-06-04 

 

Neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimų įteikimo šventė

 

      Gegužės 30 dieną į Kalvarijos meno mokyklos istorijos puslapį įrašyti 17 absolventų sėkmingai išlaikiusių baigiamuosius egzaminus, apsigynusius baigiamuosius dailės darbus. Neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimus įteikė mokyklos direktorius Juozas Ciprisevičius ir pavaduotoja Jurgita Stražnickaitė.

 Sveikiname absolventus, sėkmingai baigusius mokyklą, linkime sėkmės tolimesniuose siekiuose!

IMG_7835.JPG 

IMG_7833.JPG

 IMG_7831.JPG

IMG_7846.JPG 

IMG_20190530_171542.jpg

 IMG_20190530_173130.jpg

 IMG_7927.JPG

 2019-05-28

 

Š. m. gegužės 30 d., ketvirtadienį, 17.00 val. Kalvarijos meno mokyklos salėje vyks Neformaliojo švietimo pažymėjimų įteikimo šventė

16.30 val. pavaduotojos kabinete mokiniai pasirašo    pažymėjimų apskaitos žurnale;  

     17.00 val. pažymėjimų įteikimas.

Mokyklą baigusių mokinių bendra nuotrauka.

                                                         Direktoriaus pavaduotoja ugdymu

2019-04-16

Sveikiname mokinių technologijų kūrybinių darbų konkurse ,,Mano rankinė gražiausia"      MILDĄ  DULINSKAITĘ užėmusią I vietą ir RUGILĘ AKELYTĘ užėmusią IIIvietą. Mokines paruošė dailės mokytoja- metodininkė Ilona Šidlauskienė.

Dėkojame JUSTEI PUČINSKAITEI už sėkmingą dalyvavimą X Lietuvos jaunųjų atlikėjų konkurse ,, SENTIMENTAI VALSUI 2019". Mokinę paruošė kanklių mokytoja-metodininkė Regina Mačiulskienė.

Dėkojame DOMANTUI BUDREVIČIUI už dalyvavimą V Respublikiniame Juozo Naujalio vardo jaunųjų dainininkų konkurse skirtame kompozitoriaus  150- osioms gimimo metinėms paminėti. Domantas apdovanotas diplomu už artistiškumą.            Mokinį paruošė dainavimo vyr. mokytojas Albinas Venclovas.

Sveikiname MIŠRŲ ANSAMBLĮ (kanklininkes ir akordeonininkus ) XII-ajame jaunųjų atlikėjų ansamblių konkurse - festivalyje ,,Muzikuokime drauge - 2019", skirtame Juozo Naujalio 150 gimimo metinėms . Ansamblis apdovanotas III laipsnio diplomu.      Ansamblį paruošė kanklių mokytoja -metodininkė Regina Mačiulskienė ir akordeono mokytoja-metodininkė Sigita Maldžiūtė- Valaitienė.

 

2019-04-12

Gerb. mokytojau,

 

Esate korepetitorius, laisvai samdomas mokytojas ar ketinate tokiu tapti? 

Primename, kad korepetitoriai ir laisvai samdomi mokytojai turėtų įregistruoti individualią veiklą[1] arba įsigyti verslo liudijimą[2]. Tai padaryti galima paprastai, prisijungus prie Mano VMI, o jei reikia specialisto pagalbos - atvykus į bet kurį valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) aptarnavimo padalinį.

Jei  veiklą registruosite savarankiškai, Jums padės VMI parengti vedliai. Juose žingsnis po žingsnio paaiškinama kaip įsigyti verslo liudijimą ir kaip įregistruoti individualią veiklą.

Mokytojams aktualią informaciją apie individualios veiklos vykdymą galima rasti leidinyje čia.  

VMI Jūsų patogumui sukūrė ir dar vieną e. paslaugą — virtualų buhalterį i.APS. Tai nemokama supaprastintos buhalterinės apskaitos programa, kuria naudotis gali tiek vykdantys individualią veiklą pagal pažymą, tiek dirbantys su verslo liudijimais. Daugiau informacijos rasite čia.

Savarankiškai aktualią informaciją galite rasti adresu www.vmi.lt. Pasikonsultuoti su VMI specialistais Jus dominančiais mokesčių klausimais galite telefonu 1882 arba +370 5 260 5060. Telefonu suteikta konsultacija yra lygiavertė rašytinei, nes pokalbiai yra įrašomi ir saugomi 5 metus.

 [1] Švietimo veikla pagal Ekonominės veiklos rūšių klasifikatorių 2 red. 85** kodas

[2] Veiklos rūšis -103 Kvalifikacijos tobulinimo ir papildomo mokymo veikla

 

 2019-01-16

Sausio 13-ąją Kalvarijos teatre „Titnagas“ vyko patriotinių dainų koncertas „Dainuoju Lietuvą“, kuriame dalyvavo ir Kalvarijos meno mokyklos merginų vokalinis ansamblis, vadovaujamas mokytojos Dalios Kerevičienės.

IMG_20190113_121640 (1).jpg

               Kalvarijos meno mokykloje sausio 10 dieną 1 klasės mokinių solfedžio pamoka virto kūrybinėmis dirbtuvėmis - „Kaip gimsta muzika?“. Jų metu mokiniai buvo supažindinti su muzikos kūrimo procesu: nuo idėjos iki muzikos užrašymo specialia natų fiksavimo programa. Kūrybinėse dirbtuvėse ugdytiniai ne tik susipažino, bet ir praktiškai kūrė ritmą, kurį vėliau atliko skirtingais muzikos instrumentais, kūno perkusija. Vėliau ritmui pritaikė natas, o „gimus“ melodijai – ir žodžius. Taigi, pamokėlės metu buvo sukurta trumpa dainelė, kuri mokiniams atskleidė pagrindinius kūrybinio proceso etapus, elementus, būdus, priemones. Nors nedidelis, bet jų pačių sukurtas „produktas“ buvo užrašytas natomis ir atliktas balsu bei muzikiniais varpais. Tai – pirmasis, bet tikrai ne paskutinis, jų prisilietimas prie muzikos kūrimo.

 DSC_0211.JPG

Informaciją parengė solfedžio mokytoja metodininkė Dalia Kerevičienė

 

 

 

 

 

KALVARIJOS MENO MOKYKLA

KVIEČIA 2019- 2020 MOKSLO METAIS MOKYTIS:

Muzikos skyriuje: fortepijono, kanklių, akordeono, gitaros, smuiko,

saksofono, trimito, fleitos, mušamųjų instrumentų, dainavimo.

Dailės skyriuje: piešimo, tapybos, skulptūros, kompozicijos.

Choreografijos skyriuje: pramoginio, šiuolaikinio, klasikinio, sceninio, 

lietuvių liaudies šokio.

Prašymai priimami  nuo sausio 7 d. mokyklos raštinėje, adresu:

Vytauto g. 11, Kalvarija

Mokyklos raštinės darbo laikas:

Pirmadieniais - ketvirtadieniais: 8.00 – 17.00 val.  
Penktadieniais – 8.00 – 15.45 val.

Konsultacijos vyks: gegužės 2-28 dienomis.

Priėmimas vyks: gegužės 29 d .nuo 15 iki 18 val.

 

 

Pučiamųjų orkestras Kalvarijos miesto dienų šventėje. 

p orkestras.jpg

a orkestras.jpg

2018-12-20 

“MĮSLĖS, MĮSLELĖS, NATOS, NATELĖS”

Meno mokykloje gruodžio 6 ir 10 dienomis vyko 1-3 klasių mokinių solfedžio viktorinos – “Mįslės, mįslelės,natos, natelės“. Jų metu  mokiniai pristatė iš anksto paruoštas užduotis savo draugams. Taigi, jie atliko muzikines kūrybines užduotis, sprendė kryžiažodžius, atsakinėjo į pateiktus klausimus, „įveikinėjo“ muzikines mįsles, imitavo muzikos instrumentus, žaidė įvairius muzikinius žaidimus ir net subūrė instrumentinį ansamblį muzikuodami  varpais, būgnais ir kitais ritminiais instrumentais. Tokia veikla kūrė ypatingai jaukią, draugišką nuotaiką, todėl, manau, svarbiausia, kad siekdami bendrų muzikinių tikslų mokiniai bendravo, bendradarbiavo, juokėsi, vieni kitų išklausė ir dalinosi, padėkojo ir davė gerų patarimų.

Labai džiugu, jog vaikai po viktorinos tradiciškai vaišinosi tėvelių paruoštais gardumynais, o vėliau buvo apdovanoti mokyklos direktoriaus įsteigtomis dovanėlėmis, kurios puikiai pravers solfedžio pamokose.

Gera nuotaika, atsakingas mokinių pasiruošimas viktorinai, tėvelių indėlis ir pačių vaikų noras burtis su draugais byloja, jog tokios solfedžio žinių įtvirtinimo pamokėlės jiems patinka ir yra reikalingos.

 Nuotraukas ir informaciją parengė mokytoja metodininkė Dalia Kerevičienė

DSC_0057.JPG

DSC_0048.JPG

1 kl..JPG

 2 kl. (1).JPG

 3 kl. (3).JPG

 

 2018-10-22

Projektas ,,Neformaliojo švietimo veiklų kokybės gerinimas Kalvarijos meno mokykloje" finansuojamas iš Europos Regioninės plėtros fondo. Viešinamas mokyklos vidaus patalpose.

IMG_0006_2.JPG

 

2018-10-18

 

kurkime lt ateiti.png

PROJEKTAS FINANSUOJAMAS IŠ EUROPOS REGIONINĖS PLĖTROS FONDO 

PRADĖTAS ĮGYVENDINTI PROJEKTAS „NEFORMALIOJO ŠVIETIMO VEIKLŲ KOKYBĖS GERINIMAS KALVARIJOS MENO MOKYKLOJE“

 2018 m. sausio 15 d. Kalvarijos meno mokykla pasirašė sutartį su viešąja įstaiga Centrine projektų valdymo agentūra projektui „Neformaliojo švietimo veiklų kokybės gerinimas Kalvarijos meno mokykloje“ (projekto Nr. 09.1.3-CPVA-R-725-41-0005) įgyvendinti pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 09.1.3-CPVA-R-725 „Neformaliojo švietimo infrastruktūros tobulinimas“.

Projekto tikslas – pagerinti Kalvarijos meno mokykloje vykdomų neformaliojo švietimo veiklų kokybę ir padidinti jų prieinamumą.

Projekto uždavinys – sutvarkyti neformaliojo švietimo veiklai skirtą infrastruktūrą, siekiant pagerinti Kalvarijos meno mokykloje teikiamų paslaugų kokybę.

Bendra projekto vertė – 143273 Eur, finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo ir iš savivaldybės biudžeto.

Įgyvendindama projektą Kalvarijos meno mokykla numato atlikti vidaus patalpų remonto darbus, kurie pagerintų ugdymo kokybę, modernizuotose patalpose bus teikiamos kokybiškos paslaugos. Atlikus paprastojo remonto darbus, atnaujintos ugdymo patalpos bus pritaikytos vykdyti choreografijos, dailės ir muzikos krypčių programas. Įgyvendinus numatytus vidaus patalpų remonto darbus, bus įsigyjama šiuolaikiškų muzikos instrumentų, ugdymo priemonių, kompiuterinės įrangos ir baldų.

Įgyvendinus projekto veiklas, pagerės komforto, higienos ir saugos sąlygos, mokinių užimtumas, saviraiška ir susidomėjimas šiuolaikiška meno mokykla.

Projektas bus įgyvendintas iki 2019 m. liepos 31 d.

                                         Kalvarijos meno mokyklos informacija

 2018-10-17

NETRADICINĖS PAMOKOS

Anot V. Krakauskaitės, „Vaikai labai skirtingai suvokia, jaučia ir išgyvena muziką [...]“, tačiau vos prie jos „prisilietę“, vienu ar kitu būdu, jie abejingi nelieka. Taigi, tokią ypatingą muzikuojančiųjų bendruomenei dieną - pasaulinę muzikos dieną, kyla minčių kartu su vaikais pasinerti į platų muzikos vandenyną ir padiskutuoti, kodėl gi muzika yra tokia paslaptingai užburianti, dažnai iki šiurpuliukų jaudinanti ir įtraukianti?

Ir štai netradicinėje solfedžio pamokoje, skambant skirtingo stiliaus muzikai, 1-3 klasių mokiniai simboliais piešia savo vizualizacijas, kylančias iš minčių apie muziką: ką ji jiems reiškia, kur ji juos lydi gyvenime, kur ją „sutinka“ savo aplinkoje, ką jaučia muzikuodami, ar jos klausydamiesi  ir t.t.

Mokinių darbuose atsiskleidė visa gausa muzikos funkcijų, kurias per darbų pristatymą kiekvienas plačiau pakomentavo. Apibendrintai galima teigti, jog vaikus muzika lydi nuo pat mažens, jie prisiminė ir artimųjų dainuotas lopšines, daineles, taip pat piešiniuose atsiskleidė jų noras aktyviai muzikuoti pasirinktais muzikos instrumentais, jie save vaizdavo koncertų salėse, klasėse, taip pat labai ryškus ir dažnas muzikos klausymo įvairiose gyvenimo situacijose vaizdas. Kai kurie mokiniai  suspėjo nupiešti didžiules šventes, linksmus koncertų vaizdus, save muzikuojančius su draugais, mokytojais, taip pat simbolizavo įvairius muzikinius ženklus,  kurie tarsi skrajoja virš jų ir teikia džiugesio, malonumo. Vaikai intuityviai jaučia, jog muzika gali paguosti, kai liūdna ar ilgu, ji priverčia juoktis arba susimąstyti, o kartais ji padeda tiesiog atsipalaiduoti ir tarsi trumpam „išnykti“ iš kasdienybės arba sujaukti mintis ir jausmus.

Pamokos pabaigoje mokiniai patys truputį nustebo, kad sudėjus jų minčių ir piešinių mozaiką paaiškėjo, jog muzika juos lydi beveik visur ir visada, tik reikia ją atpažinti, įsileisti ir jausti. Pamoką mokiniai baigė puikios nuotaikos improvizuodami muzikiniais varpais ir ritminiais muzikos instrumentais, o vaikų  spindinčios akys bylojo, kad tokia solfedžio pamokos forma jiems patiko.

Pamoką ir jos aprašymą bei nuotraukas parengė mokytoja metodininkė Dalia Kerevičienė

DSC_0001 (2).JPG 

 

DSC_0018_2.JPG

2018-08-29

 

Kalvarijos meno mokyklos mokiniai,  susitikti su mokytojais, kviečiami rugsėjo 3 d. 13 val.

 

2018-06-14

IŠ FESTIVALIO MOLĖTUOSE SUGRĮŽUS

        2018 metų birželio 3 dieną Kalvarijos meno mokyklos Mišrus ansamblis ( susijungę kanklių ir akordeonų ansambliai), išvyko į Molėtus. Ten jau 2-ą kartą vyko respublikinis vaikų ir jaunimo tautinių muzikos instrumentų ansamblių festivalis ,,Vasaros aidai- 2018“. Festivalio organizatorių tikslas buvo ne tik skatinti moksleivių koncertinę veiklą ir populiarinti lietuvių tautinio muzikavimo tradicijas, bet ir menu bei gamtos grožiu praturtinti vaikų vidinį pasaulį.

Renginys vyko nuostabiame Molėtų skulptūrų parke, o groti teko neįprastoje vietoje – scenoje ant vandens. Ir nors buvo karšta sekmadienio diena, tačiau parke po medžiais atlikėjų klausėsi tikrai nemažai klausytojų. Visiems atėjusiems į festivalį buvo pasiūlyta galimybė sudalyvauti loterijoje, kurios laimėjimai – tai rėmėjų dovanos. Po pasirodymo visi festivalio dalyviai buvo apdovanoti Padėkos raštais ir saldžiomis dovanėlėmis.  Negana to, organizatoriai pasirūpino  dalyvių vaišėmis bei pramogomis. Aplankėme Mindūnų tradicinių amatų centrą, kuriame vaišinomės žuviene, virta ant laužo; pabuvojome ir Žvejybos bei medžioklės muziejuose; įlipome į Mindūnų apžvalgos bokštą ( 214 laiptelių, 36 metrų aukščio statinys) ir maudėmės ežere.

   Tai buvo puikus laikas, įsimintina kelionė, nuostabus koncertas ir neįkainojama patirtis. Įspūdžiai iš šios koncertinės kelionės dar ilgai neišblės ir labai viliamės, kad tai - ne paskutinė mūsų ansamblio išvyka.

DSC01261.JPG

DSC01255.JPG 

Tarptautinio akordeonistų sąskrydžio atgarsiai

     Gražiame Lietuvos kampelyje - Veisiejuose, kiekvienais metais vasaros pradžioje vyksta tradicinis tarptautinis akordeonistų sąskrydis ,,Su meile akordeonui“. Šiemet jis vyko jau 4-ąjį kartą. Šis sąskrydis – tai galimybė akordeoną mylintiems vaikams, mokytojams ir visiems neabejingiems šiai muzikai, susirinkti ir derinant pramogas, poilsį bei muzikavimą kartu – smagiai ir produktyviai leisti laiką kartu.

Šiais metais mūsų mokyklai atstovavo Mišrus ansamblis ( akordeonų ir kanklių), kuris sėkmingai pasirodė ir savo išskirtiniu skambėjimu papuošė Tėvo dienos koncertą. Tarp daugybės šalies atlikėjų šis ansamblis išsiskyrė netradiciškumu ir savo jautriu muzikavimu paįvairino koncertinę programą.

Po koncerto turėjome galimybę išsimaudyti Ančios ežere, pasigrožėti Veisiejų miesteliu ir pamatyti net 2 koncertus. Tą vakarą visus nustebino ir sužavėjo Vladislav‘o Pligovkos ir Yves Moulin koncertas, o vakare – savo energija ir įdomiom aranžuotėm visus užbūrė ansamblio ,,Subtilu Z“ pasirodymas.

Nuoširdų Ačiū tariame šio sąskrydžio šeimininkei ir organizatorei Irinai Gudebskienei, kuri kiekvienais metais mus kviečia, svetingai sutinka, maloniai priima ir apdovanoja. Tikimės ir kitais metais prisijungti prie gausaus akordeoną mylinčių ir juo muzikuojančių žmonių būrio.

148.jpg

 

2018-06-05

 

Neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimų įteikimo šventė 

Gegužės 31 dieną mūsų mokyklos salėje vyko iškilminga neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimų įteikimo šventė. Mokyklą baigė 27 mokiniai. Pagrindinio ugdymo programas – 15 mokinių, mėgėjų – 4mokiniai, išplėstinio ugdymo programas – 8 mokiniai. Absolventus sveikino mokyklos administracija, mokytojai, tėvai ir draugai.

Sėkmingo jums skrydžio!

dviese.jpg 

viena.jpg

 

 

30 laida.jpg

 

balionai.jpg

2018-05-25

Š. m. gegužės 31 d., ketvirtadienį, 17.30 val. Kalvarijos meno mokyklos salėje vyks Neformaliojo švietimo pažymėjimų   įteikimo šventė

17.00 val. pavaduotojos kabinete mokiniai pasirašo pažymėjimų apskaitos žurnale ;       

17.30 val. pažymėjimų įteikimas;

         Mokyklą baigusių mokinių bendra nuotrauka.

  Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

2018-05-08

KALVARIJOS MENO MOKYKLA

KVIEČIA 2018- 2019 MOKSLO METAIS MOKYTIS:

Muzikos skyriuje: fortepijono, kanklių, akordeono, gitaros, smuiko,

saksofono, trimito, fleitos, mušamųjų instrumentų, dainavimo.

Dailės skyriuje: piešimo, tapybos, skulptūros, kompozicijos.

Choreografijos skyriuje: pramoginio, šiuolaikinio, klasikinio, sceninio, 

lietuvių liaudies šokio.

Prašymai priimami  iki rugsėjo 7 d. mokyklos raštinėje, adresu:

Vytauto g. 11, Kalvarija

Mokyklos raštinės darbo laikas:

Pirmadieniais - ketvirtadieniais: 8.00 – 17.00 val.  


Penktadieniais – 8.00 – 15.45 val.

Konsultacijos vyks: gegužės 2-15 dienomis.

Priėmimas vyks: gegužės 15-30 d., rugpjūčio 25-30 d. ir rugsėjo 1- 7 d.

Išsamesnė informacija teikiama telefonais - (8~343) 23 045; (8~343) 21 093

2

018-05-19 Kalvarijos pučiamųjų orkestras koncertavo gatvės muzikos šventėje Kalvarijoje

 

2018-05-17

Išvyka į Prienų krašto muziejų

       Gegužės 9 dieną mokiniai keliavo į Prienų krašto muziejų, kur dalyvavo edukacinėje programoje „Duonos kelias“. Vaikai sužinojo apie valstiečių buityje gyvavusias duonos kepimo tradicijas ir papročius, dalyvavo duonelės kepimo procese, pasigamino užminkytos duonos kepalėlius, išsikepė ir iš muziejaus kiekvienas grįžo su savo duonute.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

duona 1.jpg

duona2.jpg

duona 4_1.jpg

duona 5.jpg

2018-05-14

Sveikiname Livetą Šikarskaitę 14 - jame tarptautiniame avangardinės mados festivalyje - konkurse laimėjusią II vietą.

Dėkojame dailės mokytojai Ilonai Šidlauskienei už mokinės paruošimą konkursui.

2018-05-07

Sveikiname Ievą Radzevičiūtę Lietuvos mokinių dailės

olimpiados nugalėtoją.

Dėkojame dailės mokytojai - metodininkei Ilonai Šidlauskienei už mokinės paruošimą olimpiadai.


Balandžio 26-27 dienomis Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijoje vyko 24-oji Lietuvos mokinių dailės olimpiada. Šių metų tema - „Lietuvos sėkmės istorijos šimtmetis: praeitis, dabartis, idėja Lietuvai", kuri skirta atkurtos Lietuvos jubiliejui paminėti. Iš viso renginyje dalyvavo 66 mokiniai, savivaldybių etapo pirmųjų vietų laimėtojai.

III olimpiados etape Kalvarijos savivaldybei atstovavo Kalvarijos meno mokyklos mokinė Ieva Radzevičiūtė, kurią ruošė dailės mokytoja metodininkė Ilona Šidlauskienė. Ši mokinė ir tapo Lietuvos mokinių dailės olimpiados nugalėtoja-pelnė aukso medalį bei pirmojo laipsnio diplomą.

Ieva savo darbais pristatė lietuvio identiteto, tapatybės svarbumą tautos gyvenime. Šiai idėjai mokinė suteikė „tapatybės rūbo" pavidalą. „Vilkėti tapatybės rūbą - tai pasirinkimas širdyje rusenti lietuvio būtimi, tausoti ir tapatinti save su tuo, kas tautos branginama, saugoma. Šio drabužio neįmanoma nusipirkti ar nustatyti, tai savivoka ir sąryšis su tuo, kas egzistenciškai svarbiausia." - taip savo mintis dėliojo Ieva. Ją įkvėpė Leonido Donskio mintys ir knygos apie senąsias lietuvių tradicijas.

            

,,Mamos rūpestėlis. Lopšinė“

        Gegužės pirmą sekmadienį, brangiausiam žmogui – mamai, skiriamos nuoširdžiausios padėkos, įteikiamos kvapniausios pasaulio gėlės, dovanojamos mieliausios dovanos. Mamytėms dovaną gegužės 2 d. įteikė ir Kalvarijos meno mokyklos mokiniai. Salėje susirinkusias mamytes sveikino ir gražiausius, švelniausius jausmus išsakė bei lopšines grojo ir dainavo: K. Masionytė, M. Mikolainytė, J. Stanionytė, V. Adamavičiūtė, G. Burinskaitė, G. Jocytė, K. Liutkevičiūtė, R. Burbaitė, M. Murauskaitė, jaunučių choras, merginų vokalinis ansamblis, mišrus instrumentinis ansamblis. Koncertavusiems buvo įteikti padėkos raštai.

                                                                                          Vyr. mokytoja Loreta Mikšienė                                                                             

 zaidimas.jpg

gitara_2.jpg

pieninas.jpg

smuikas_2.jpg

ansamblis.jpg

 

,,Lietuviška gaida“

Lietuvos 100-metis

        Balandžio 24 d. Kalvarijos meno mokyklos salėje skambėjo lietuvių kompozitorių kūriniai. Išgirdome B. Dvariono, A. Rekašiaus, A. Vėtra, E. Leumenskienės, J. Andrejevo kūrinius. Koncertą paįvairino ir pluoštelis vokalinių kūrinių. Klausėmės J. Marcinkevičiaus bei lietuvių liaudies dainų. Koncerte pasirodė: G. Budrevičiūtė, M. Mikolainytė, G.Burinskaitė, Vasikonių šeimyninis ansamblis, jaunučių choras bei merginų vokalinis ansamblis. Koncerto dalyviams padėkos raštus už pastangas ir triūsą puoselėjant liaudies dainą bei lietuvių kompozitorių kūrybą įteikė koncerto sumanytoja mokytoja Loreta Mikšienė

              Vyr. mokytoja  Loreta Mikšienė                                                                             

                                                                                                   

 2018-04-16

KALVARIJOS SAVIVALDYBĖS VAIKŲ IR JAUNIMO VASAROS POILSIO ORGANIZAVIMAS 2018 METAIS

Kalvarijos savivaldybės administracijos Švietimo ir ugdymo skyrius 2018 m. balandžio 23 d.  – gegužės 31 d.priima prašymus dėl vaikų ir jaunimo vasaros poilsio lengvatinėmis sąlygomis stacionarioje vasaros poilsio stovykloje VšĮ ,,Gintaro poilsiavietė“.

        Vasaros poilsis organizuojamas ne jaunesniems kaip 7 metų ir ne vyresniems kaip 18 metų mokiniams. Poilsio laikas 10 dienų.

Asmenys, kurie kreipiasi dėl vaikų ir jaunimo vasaros poilsio dalinio finansavimo, Švietimo ir ugdymo skyriui pateikia šiuos dokumentus:

v Asmens prašymą (pildomas Švietimo ir ugdymo skyriuje).

v Vaiko asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.

Pamainų laikas

1 pamaina        2018-06-25 – 2018-07-04

                      2 pamaina        2018-07-09 – 2018-07-18

                      3 pamaina        2018-07-23 – 2018-08-01

  

       Išsamesnė informacija teikiama Kalvarijos savivaldybės administracijos Švietimo ir ugdymo skyriuje (103 kab.) arba tel. (8 343) 23 092,

(8 343) 34105.

Kalvarijos savivaldybės administracijos informacija

2018-02-28

SVEIKINAME

 

XXVI-jo J. Pakalnio respublikinio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkurso regioninio turo diplomantą saksofonininką Dominyką Karpavičių.

Mokytojas Remigijus Stočkus.

Koncertmeisteris Arūnas Šerpytis.

 

Linkime sėkmės III-ame ture!!!

 111.jpg

222.jpg

 

 

2018-02-13

               Valstybės atkūrimo šimtmečiui.

   „Kraštas, kurį iš savo protėvių paveldėjom, yra mūsų. Vadinam jį Lietuva ir norim, kad šis žodis iš pasaulio kalbos, iš jo žemėlapių neišnyktų. Rašom ir tariam jį kartu su kitais, nemažiau vertais, garbingais tautų vardais ir norim, kad su pagarba mus ištartų.“

                                                                                                          Justinas Marcinkevičius

   Mūsų mokyklos mokiniai, puoselėdami pilietiškumą ir bendruomenės jausmą, artėjant Lietuvos atkūrimo šimtmečiui pakabino valstybės vėliavą, kurioje kiekvienas bendruomenės narys  galėjo parašyti linkėjimą  Lietuvai. Linkėjimus paliksime ateities kartoms.

lietuva 1.JPG

 

lietuva 2.JPG

2018-02-01

kurkime lt ateiti.png 

PRADĖTAS ĮGYVENDINTI PROJEKTAS „NEFORMALIOJO ŠVIETIMO VEIKLŲ KOKYBĖS GERINIMAS KALVARIJOS MENO MOKYKLOJE“

 2018 m. sausio 15 d. Kalvarijos meno mokykla pasirašė sutartį su viešąja įstaiga Centrine projektų valdymo agentūra projektui „Neformaliojo švietimo veiklų kokybės gerinimas Kalvarijos meno mokykloje“ (projekto Nr. 09.1.3-CPVA-R-725-41-0005) įgyvendinti pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 09.1.3-CPVA-R-725 „Neformaliojo švietimo infrastruktūros tobulinimas“.

Projekto tikslas – pagerinti Kalvarijos meno mokykloje vykdomų neformaliojo švietimo veiklų kokybę ir padidinti jų prieinamumą.

Projekto uždavinys – sutvarkyti neformaliojo švietimo veiklai skirtą infrastruktūrą, siekiant pagerinti Kalvarijos meno mokykloje teikiamų paslaugų kokybę.

Bendra projekto vertė – 143273 Eur, finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo ir iš savivaldybės biudžeto.

Įgyvendindama projektą Kalvarijos meno mokykla numato atlikti vidaus patalpų remonto darbus, kurie pagerintų ugdymo kokybę, modernizuotose patalpose bus teikiamos kokybiškos paslaugos. Atlikus paprastojo remonto darbus, atnaujintos ugdymo patalpos bus pritaikytos vykdyti choreografijos, dailės ir muzikos krypčių programas. Įgyvendinus numatytus vidaus patalpų remonto darbus, bus įsigyjama šiuolaikiškų muzikos instrumentų, ugdymo priemonių, kompiuterinės įrangos ir baldų.

Įgyvendinus projekto veiklas, pagerės komforto, higienos ir saugos sąlygos, mokinių užimtumas, saviraiška ir susidomėjimas šiuolaikiška meno mokykla.

Projektas bus įgyvendintas iki 2019 m. liepos 31 d.

Kalvarijos meno mokyklos informacija

 

 2018-01-15

kurkime lt ateiti.png

Iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 09.1.3 - CPVA-R-725-41-0005 ,,Neformaliojo švietimo veiklų kokybės gerinimas Kalvarijos meno mokykloje" pasirašyta sutartis.

 

2017-12-08   

  SVEIKINAME

IEVĄ RADZEVIČIŪTĘ respublikiniame mokinių tapybos darbų konkurse ,, Rudens naktiurmortas 2017" laimėjusą II - ąją vietą.

DEIMANTĘ BULVIČIŪTĘ tarptautinėje parodoje - konkurse ,,Žiemos puokštė" laimėjusią II - ąją vietą.

Dėkojame dailės mokytojai - metodininkei Ilonai Šilauskienei už mokinių paruošimą konkursui.

  

2017-12-05

   Lapkričio  27 dieną Kalvarijos meno mokyklos fortepijono  skyriaus mokytojos J.Jundulienė, I.Šalaševičienė, V. Ramanauskaitė,  mokinės M. Mikolainytė ir V.Adamavičiūtė dalyvavo Lazdijų meno mokykloje surengtame seminare „Mokymosi groti  fortepijonu aktualumas šiuolaikiniam vaikui. Metodai ir priemonės praktikoje“, kurį vedė Marijampolės meno mokyklos mokytoja metodininkė Giedrė Stanionienė. Renginys prasidėjo mokinių koncertu. Pasirodė mokiniai iš Lazdijų, Marijampolės, Kalvarijos meno mokyklų. Po koncerto mokiniai aplankė Lazdijų kraštotyros muziejų. Jie savo rankomis pasidarė gražius kalėdinius atvirukus...Tuo tarpu mokytojai klausė labai įdomaus ir reikalingo mokytojos  Giedrės Stanionienės  pranešimo ... Ji pasidalino savo patirtimi kaip dirba su zet kartos (kompiuterinių technologijų) vaikais, kaip pritaikyti  naująsias technologijas fortepijono pamokose.  Mūsų mokyklos mokinės Modesta ir Vakarė dalyvavo atvirose pamokose. Po renginio vyko naudingos diskusijos

                                                                               Vyr. mokytoja  V. Ramanauskaitė

2017-12-01

Lapkričio 25 dieną mūsų mokyklos fortepijono skyriaus mokiniai dalyvavo  XVII respublikiniame jaunųjų pianistų festivalyje-maratone, skirtame Kauno krašto fortepijono mokytojų draugijos įkūrimo  20–mečiui. Šiais metais  festivalis vyko  vienuolikoje Kauno miesto salių, jame dalyvavo  490 mokinių iš 34 respublikos meno (muzikos)  mokyklų. Renginiui  juos ruošė 222 mokytojai. Mūsų mokyklai atstovavo Gabija Budrevičiūtė, Modesta Audra Mikolainytė, Emilija Vievesytė, Gabija Šimkutė ir Edvardas Leonavičius. Festivaliui juos paruošė mokytojos Vanda Ramanauskaitė ir Ilma Šalaševičienė. Grojome  Miko  ir Kipro Petrauskų  muziejaus salėje kartu su Radviliškio  muzikos mokyklos, Kauno K. Petrausko muzikos mokyklos, Birštono meno mokyklos, Kauno 1-osios  muzikos mokyklos jaunaisiais pianistais.  Lauksime tokios fortepijoninės muzikos šventės kitais metais.

                                                                                             Mokytoja Ilma Šalaševičienė

2017-09-01

Pučiamųjų orkestras rugsėjo pirmosios šventėje.

p orkestras.jpg

2017-08-28

Mokytojų tarybos posėdis 2017-08-30 13 val.

Rugsėjo 1 d. 13 val. mokiniai kviečiami į mokytojų kabinetus.

2017-06-12

Kalvarijos meno mokyklos XXIX laida

29 mokiniai.jpeg

29 su mokytojais.jpeg

                                                 nuotraukos Gustės Adamavičiūtės

2017-05-23

  Š. m. gegužės 31 d., trečiadienį, 17 val. Kalvarijos meno mokyklos salėje vyks Neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimų įteikimo šventė

  16.30 val. pavaduotojos kabinete mokiniai pasirašo pažymėjimų apskaitos žurnale;

17.00 val. pažymėjimų įteikimas;

Mokyklą baigusių mokinių bendra nuotrauka.

    Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

2017-05-25

 

 

II respublikinis saksofonininkų festivalis  „Kėdainiai-2017“

     2017 m. gegužės 19 d. Kėdainių muzikos mokykla visus pasitiko šventiškai pasipuošusi. Čia vyko II respublikinis saksofonininkų festivalis „Kėdainiai-2017“.

Ši diena tapo ypatingai gražia ir šilta jaunųjų muzikos atlikėjų švente. Apie tai bylojo visą dieną trunkantis džiugus šurmulys tiek muzikos mokykloje, tiek ir pačiame miesto centre.

Aidint saksofonų garsams, muzikantai iš muzikos mokyklos senamiesčio gatvėmis žygiavo link Kėdainių Rotušės aikštės. Aikštės kiemelyje ir vyko visa šventė.

Uždegančią varžytuvių dvasią, neužmirštamas akimirkas renginyje patyrė jaunieji muzikantai iš Kėdainių muzikos mokyklos, Garliavos, Raseinių, Marijampolės, Vilkaviškio vyskupijos KKC, Kalvarijos meno mokyklų, taip pat jungtinis Kalvarijos meno ir  Vilkaviškio vyskupijos KKC saksofonininkų kolektyvas.

Kalvarijos meno mokyklai atstovavo saksofonininkai D. Karpavičius, E. Štelys, K. Griškus (mok. R. Stočkus) bei būgnininkas K. Ulevičius (mok. A. Šerpytis). Muzikantams akomponavo mok. A. Šerpytis.

Pasirodymus lydėjo audringi dalyvių ir klausytojų plojimai, kurie skatino kiekvieną dalyvį savo kūrinius atlikti kuo įtaigiau, įdomiau ir nuoširdžiau.

Po pasirodymų visus sudomino džiazo saksofonininko, kompozitoriaus, Kauno bigbeno dirigento bei pirmojo lietuvio, įgijusio muzikinį išsilavinimą prestižiniame Berklio muzikos koledže Bostone, L. Janušaičio paruoštas seminaras-koncertas.

Visi festivalio dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, atminimo dovanėlėmis.

                                                            Kalvarijos meno m-klos vyr. mokytoja L. Mikšienė  

 

  

2017-05-11

KITOKS AKORDEONO SKAMBESYS

    Meilė  akordeono instrumentui ir juo atliekamai liaudiškai muzikai  gegužės 5-ąją dieną įvairius šalies meno ir muzikos mokyklų kolektyvus sukvietė į Kalvarijos meno mokyklos organizuotą   respublikinį šio instrumento muzikos festivalį ,,Folk akordeonas – 2017“. Tai pirmasis akordeono muzikos festivalis ne tik Kalvarijos savivaldybėje, bet ir visoje Marijampolės apskrityje. Jo siekis - lietuvių liaudies kūrybą priartinti prie profesionalaus akordeono muzikos atlikimo, skatinti ieškoti naujų patrauklesnių liaudies muzikos interpretacijų, atlikimo būdų ir netradicinės sudėties ansamblių suformavimo galimybių.

Drąsi idėja  žiūrovams suteikė galimybę  išvysti nenuspėjamą  ir įdomų renginį, žavėjusį  negirdėtomis liaudies kūrinių aranžuotėmis, akordeono instrumento įvairiapusėmis galimybėmis ir atliekamų kūrinių stilių įvairove. Originalią ir  harmonizuotą liaudies muziką  šiuo instrumentu atliko dalyvių solo, duetai, ansambliai  ir liaudiškos kapelos. Klasika tapę,  žinomi kūriniai suskambo naujai. Malonu buvo stebėti tiek  pačius mažiausius, tiek pradedančius mokytis groti atlikėjus, tiek brandžius, jau daugelyje tarptautinių konkursų laimėjusius,   koncertinės patirties įgijusius. O  atstovavo jie  kone visai Lietuvai: Vilniaus, Kauno, Vilkaviškio, Marijampolės, Lazdijų, Veisiejų, Jiezno bei Kalvarijos meno ir muzikos mokykloms.

 Šis  festivalis prasmingai sutapo su gegužės 6-ąją švenčiama Pasauline akordeono diena, kuri pagerbia Kirilą Demjaną, užpatentavusį 1829 metais Vienoje ( Austrija) naują,  tuo metu niekam nežinomą instrumentą - akordeoną,  ir populiarina juo atliekamą muziką bei atlikėjus.  Taigi,  šiemet šiam instrumentui sukako 188-eri metai. Ir  šis festivalis tarsi susijungė su visame pasaulyje akordeonu besižavinčiais, juo grojančiais žmonėmis.

 Visi  dalyviai ir juos ruošę mokytojai  apdovanoti Kalvarijos meno mokyklos padėkos raštais ir suvenyrais. Tikimės, kad visi išsivežė naujų idėjų, kūrybinių planų ir malonių įspūdžių.  O juos patirti padėjo ir festivalį  organizuojant parėmęs  Kalvarijos savivaldybės Švietimo, kultūros  ir sporto skyrius bei savo produkcija dalyvius pavaišinusios  Mantingos  labdaros ir paramos fondas, kuriems esame  labai dėkingi.

   Festivalio ,,Folk akordeonas 2017“ organizatorė Sigita Maldžiūtė-Valaitienė

makaronai.JPG

smuikard.JPG

masine.JPG

apdovanoja.JPG

raudona.JPG

pabaiga.JPG

 

 2017-05-09 

XI-asis Kauno krašto muzikos ir meno mokyklų jaunųjų pūtikų festivalis „Jonava – 2017“

2017 m. gegužės 5 d. Jonavos J. Miščiukaitės meno mokykloje vyko XI Kauno krašto muzikos ir meno mokyklų jaunųjų pūtikų festivalis „Jonava-2017“. Šis festivalis tapo gražia ir šilta jaunųjų pūtikų švente. Jonavoje susirinko dešimtys pasipuošusių, spindinčiomis ir pilnomis jaudulio akimis muzikantų, juos palaikančių ir susirūpinusių, tačiau šventiškai nusiteikusių mokytojų ir svečių. Renginyje kiekvienam dalyviui ar kolektyvui buvo suteikta galimybė laisvai ir džiaugsmingai muzikuoti, atskleisti savo atlikėjišką talentą bei patirti stiprias, nuoširdžias emocijas. Jaunieji muzikantai jaudino klausytojus savo nuoširdumu, muzikalumu, šmaikštumu, artistiškumu. Be Kalvarijos meno mokyklos ugdytinių, festivalyje „Jonava – 2017“ savo talentu dalinosi Jonavos J. Miščiukaitės meno mokyklos, Kėdainių ir Kauno I-osios muzikos mokyklų, Raseinių meno mokyklos bei Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus jaunieji muzikantai. Po dalyvių pasirodymų, Jonavos Santarvės aikštėje visus linksmino Jonavos J. Miščiukaitės meno mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras ir choreografinės grupės šokėjos. Renginio kulminacija – Vilniaus universiteto pučiamųjų instrumentų orkestro „Oktava“ koncertas. Visi festivalio „Jonava – 2017“ dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis. Festivalyje Kalvarijos meno mokyklai atstovavo: G. Burinskaitė – fleita, mok. L. Mikšienė, D. Karpavičius, K. Griškus, E. Štelkys – saksofonai, mok. R. Stočkus, K. Ulevičius – mušamieji, mok. A. Šerpytis, K. Marcinkevičius, I. Juodagalvis, T. Bražinskas – trimitai, mok. R. Botyrius. Atlikėjams talkino koncertmeisteriai I. Krakauskienė ir A. Šerpytis.

Kalvarijos meno mokyklos vyr. mokytoja  Loreta Mikšienė

fleita ir mokytoja.jpg

saksai_1.jpg

variniai.jpg

visi.jpg

2017-04-27

Folk acc skelbimas_1.jpg

2017-04-25

 

SVEIKINAME

      Livetą Šikarskaitę

 Už kolekcijos ,,Follow me" pristatymą tarptautiniame jaunųjų dizainerių konkurse ,,Pakaba 2017" ir

laimėjusią III vietą.

 

 

 2017-04-24

Edukacinė programa Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje

Koncertas „Planeta orkestras“ iš ciklo „Gyvoji muzikos istorija“

    Kam reikalingas dirigentas? Kaip jaučiasi orkestro narys? Kodėl ragais vadinami instrumentai išdėstyti paskutinėse orkestro eilėse? Kas yra orkestras? Ar galiu bandyti padiriguoti?

Į visus šiuos klausimus mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojos išgirdo atsakymus dalyvaudami edukacinėje programoje, kuri vyko balandžio 11 d. Vilniaus nacionalinėje filharmonijoje. Atviroje Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro muzikos repeticijoje papildėme savo žinias apie instrumentus, orkestrą, muzikos kūrinius.

Profesionalūs muzikos ekspertai – dirigentas Tomas Ambrozaitis ir muzikos istorikė Jurgita Skiotytė Norvaišienė papasakojo, kas sieja muziką ir fiziką, išgirdome įdomių istorijų iš muzikantų gyvenimų. Skambant kompozitoriaus G. Bize siuitoms Nr. 1 ir Nr. 2 sužinojome, iš ko susidaro orkestrinė faktūra, išgirdome, kaip skamba orkestras be vienos ar kitos instrumentų grupės, pamatėme, kokios subordinacijos ir etikos laikosi orkestro nariai, kuo pasižymi specifinė orkestrantų kalba. Iš arti pamatėme tikrus instrumentus, laimingiausiems pavyko muzikuoti su visu simfoniniu orkestru.

Tokios edukacinės programos netik praplečia mokinių muzikinį akiratį, bet ir labai patinka. Važiuojant namo autobuse išgirdau klausimą: „kada ir vėl važiuosime į muzikinę ekskursiją?“

                                                       Fortepijono mokytoja metodininkė Ilma Šalaševičienė

ORKESTRAS.jpg

KOMANDA.JPG

2017-04-19

      Šių metų balandžio 1-ąją dieną mūsų mokyklos mokinės – Vakarė Adamavičiūtė, Modesta Mikolainytė, Kamilė Liutkevičiūtė dalyvavo I Respublikiniame Šakių miesto pianistų konkurse. Susirinko daug atlikėjų  iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Mokiniai atvyko  iš Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklos, Kauno M. Petrausko muzikos mokyklos,  Vilniaus muzikos mokyklos „Lyra“, Raseinių meno mokyklos, Radviliškio muzikos mokyklos, Marijampolės meno mokyklos, Vilkaviškio vyskupijos KKC meno mokyklos, Vilkaviškio meno mokyklos, Šakių rajono meno mokyklos, Garliavos  meno mokyklos. Taip pat atvykome mes iš  Kalvarijos meno mokyklos. Mūsų mokykla yra pati mažiausia iš visų meno mokyklų, tačiau konkursui pasiruošė net trys mokinės. A kategorijoje pasirodė 27 mokiniai, B kategorijoje grojo  22 mokiniai. Mūsų mokyklos mokinėms šis konkursas buvo labai sėkmingas. Vakarė Adamavičiūtė 1 kl.(mokyt. Janina Jundulienė) A  kategorijoje laimėjo II vietą, Modesta  Mikolainytė (mokyt. Vanda Ramanauskaitė), toje pačioje kategorijoje laimėjo I vietą, 3 kl. mokinė Kamilė Liutkevičiūtė (mokyt. Ilma Šalaševičienė)  B kategorijoje laimėjo II vietą. Vakarei ir Kamilei šis konkursas buvo dar sudėtingesnis tuo atžvilgiu, kad joms teko varžytis su vyresniais už save mokiniais. Vakarė tik pirmokė, bet tai nesutrukdė jai pelnyti 2 vietą , Kamilei teko varžytis ne tik su trečiokais, bet ir už save vyresniais ketvirtokais, tačiau jos pasirodymas taip pat buvo vertas II vietos  Dėkojame visoms trims šioms mokinėms – Vakarei, Modestai ir Kamilei už sėkmingą pasirodymą konkurse.

                      Kalvarijos meno mokyklos fortepijono vyresnioji mokytoja V. Ramanauskaitė

kamile.jpg

 

sonata.jpg

 

 

2017-04-13 

Netradicinė muzikos pamoka – koncertas „Muzikos instrumentų šalyje“

Balandžio 4 dieną mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai pakvietė Kalvarijos gimnazijos pradinių klasių mokinius į netradicinę muzikos pamoką–koncertą „Muzikos instrumentų šalyje“. Instrumentalistai supažindino vaikus su įvairiais muzikos instrumentais, uždavė mįsles. Koncerte grojo ir šoko: Gytis Mincevičius (saksofonas, mokytojas R.Stočkus), Greta Burinskaitė (fleita, mokytoja L.Mikšienė), Medeina Galinskaitė (smuikas, mokytoja I.Mockevičienė), Lukas Mincevičius (gitara, mokytojas Albinas Venclovas), Vakarė Adamavičiūtė (fortepijonas, mokytoja J.Jundulienė), Gabija Minsevičiūtė (fortepijonas, mokytoja I.Šalaševičienė), Vilius Miliauskas (akordeonas, mokytoja S.Maldžiūtė Valaitienė), Evita Mėlinauskaitė (gitara, vokalas, mokytojas Albinas Venclovas), Emilija Vievesytė (fortepijonas, mokytoja V.Ramanauskaitė), varinių pučiamųjų instrumentų ansamblis (mokytojas R.Botyrius), saksofonininkų ansamblis (mokytojas R.Stočkus) ir mūsų mokyklos šokėjai (mokytojos E.Sadauskienė, L.Danauskaitė). Klausytojus užbūrė muzikos garsai, meistriškas kūrinių atlikimas bei gebėjimas valdyti instrumentus. Koncertą vedė Emilija Vievesytė.

                                        Jurgita Stražnickaitė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

fleita.jpg

gitara.jpg

akordeonas_1.jpg

saksas.jpg

 2017-04-03

 Sveikiname  Modestą Audrą Mikolainytę I - jame Respublikiniame Šakių miesto pianistų konkurse laimėjusią pirmąją vietą. Vakarę Adamavičiūtę II vietos laimėtoją.

Dėkojame vyr. mokytojai Vandai Ramanauskaitei, vyr. mokytojai Janinai Jundulienei už mokinių paruošimą konkursui.

 

2017-03-29

 

KALVARIJOS MENO MOKYKLA

KVIEČIA 2017- 2018 MOKSLO METAIS MOKYTIS:

Muzikos skyriuje: fortepijono, kanklių, akordeono, gitaros, smuiko,

saksofono, trimito, fleitos, mušamųjų instrumentų, dainavimo.

Dailės skyriuje: piešimo, tapybos, skulptūros, kompozicijos.

Choreografijos skyriuje: pramoginio, šiuolaikinio, klasikinio, sceninio, 

lietuvių liaudies šokio.

Prašymai priimami  iki rugsėjo 7 d. mokyklos raštinėje, adresu:

Vytauto g. 11, Kalvarija

Mokyklos raštinės darbo laikas:

Pirmadieniais - ketvirtadieniais: 8.00 – 17.00 val.  


Penktadieniais – 8.00 – 15.45 val.

Konsultacijos vyks: gegužės 2-15 dienomis.

Priėmimas vyks: gegužės 15-30 d., rugpjūčio 25-30 d. ir rugsėjo 1- 7 d.

Išsamesnė informacija teikiama telefonais - (8~343) 23 045; (8~343) 21 093

 2017-03-29

 Prienų meno mokyklos padėkos įteiktos Kalvarijos meno mokyklos skudučių ansambliui ir fortepijono i- kanklių duetui už dalyvavimą Lietuvos meno ir muzikos mokyklų mokinių festivalyje ,,Muzikinės kelionės". Mokines paruošė mokytojos- metodininkės Ilma Šalaševičienė ir Regina Mačiulskienė. Sveikiname.

2017-03-14

IMG_5061.JPG

      Pučiamųjų instrumentų orkestras Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos paminėjime.

                                                                        vadovas Juozas Ciprisevičius

2017-03-09

Š. m. kovo 17 d. kanklininkių ansamblis vadovaujamas mokytojos - metodininkės Reginos Mačiulskienės dalyvauja Lietuvos meno ir muzikos mokyklų mokinių festivalyje ,,Muzikinės kelionės" Prienų meno mokykloje.

2017-03-07

LAZDIJŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS RĖMIMO SPECIALIOSIOS PROGRAMOS

PROJEKTO„SVEIKO IR AKTYVAUS GYVENIMO BŪDO VERTYBĖS KURIANČIAM JAUNIMUI“

KONKURSO „SPALVOTŲ ORNAMENTŲ POZITYVAS“ KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODOS ATIDARYMO IR APDOVANOJIMŲ ŠVENTĖ 

Kviečiame Kalvarijos meno mokyklos mokinius ir jų mokytoją Iloną Šidlauskienę 2017-03-17 atvykti į Lazdijų savivaldybės II aukšto fojė, kur vyks konkurso „Spalvotų ornamentų pozityvas“ kūrybinių darbų parodos atidarymo ir apdovanojimų šventė.

Sveikiname INDRĘ KUBILIŪTĘ (II VIETA)!

Lazdijų meno mokyklos dailės vyresnioji mokytoja Jolita Jasevičienė

2017-03-06  

        2017 m. kovo 7 d. Marijampolės meno mokykloje, akordeono mokytoja  metodininkė Sigita Maldžiūtė-Valaitienė ir solfedžio vyr. mokytoja Irma Krakauskienė dalyvauja seminare   ,,Efektyvūs mokymo metodai". Seminarą veda K. Katavičiūtė, Kauno 1-osios muzikos mokyklos mokytoja metodininkė.

2016-12-20

Sveikinimas 2016.jpg

2016-12-16 

Netradicinė pamoka ,,Mįslės mįslelės, natos natelės"

Meno mokykloje vyko netradicinė solfedžio pamoka - viktorina ,,Mįslės mįslelės, natos natelės" įvairių specialybių pirmos klasės mokiniams. Visą savaitę atkakliai dirbę, planavę veiklą, ruošę užduotis, vaikai turėjo galimybę pirmadienio popietę (gruodžio 12 dieną) solfedžio pamokoje dalyvauti neįprastai: įvairių mįslių, užduočių, žaidimų, dainelių sūkuryje. O jų būta visokių - ir susijusių su artėjančiomis šventėmis, ir su solfedžio dalyko žiniomis. Taigi mokiniai patys organizavo, bendradarbiavo, vedė ir dalyvavo šventinėje popietėje, po kurios vašių ir visų gerų emocijų buvo apdovanoti smulkiomis maloniomis dovanėlėmis.

       Mokinių gera nuotaika popietės metu leidžia tikėti, jog tokia muzikos žinių pakartojimo, įsivertinimo bei įprasminimo forma vaikams patiko. Taigi, ji tikrai bus ne paskutinė.

                                                                         Mokytoja metodininkė Dalia Kerevičienė

 

DSC_0859 (1).JPG

 

 
 

 DSC_0864.JPG

aaa _0868 (1).JPG

 

2016-12-12

Kūryba širdimi - Padainuok mano dainą

Šiais metais jau tradiciniu tapęs mokinių meninės kūrybos vakaras „Kūryba širdimi" buvo kiek kitoks nei ankstesnieji. Jau vien pavadinimas - „Padainuok mano dainą" - tai išduoda. Įprastai šiuose kūrybos renginiuose skambėdavo pačių mokinių sukurtos ir atliekamos dainos, o šiais metais, siekiant tampresnio kuriančiųjų ir dar tik pradedančių eiti kūrybos keliu, mokinių bendravimo ir bendradarbiavimo, jie atliko vieni kitų kūrybą.

„Ir kas iš to?" - galėtų paklausti skeptikai. Atsakymas - labai daug: kūrėjai galėjo išgirsti savo dainas naujomis spalvomis, kitais tembrais, neįprastu tempu bei vokaliniu sąstatu, tiesiog pabūti savo kūrybos klausytojais, vertintojais ir bendraautoriais, juk yra sakoma, kad tikras kūrinys „gimsta" kūrėjo, atlikėjo, klausytojo bei vertintojo santykyje. Taigi, kuriantieji šiais metais patyrė visus muzikos kūrybos proceso etapus, juose brendo, tobulėjo, bendradarbiavo ir lapkričio 22 dieną pražydo gražiausiais muzikos žiedais, kuriuos padovanojo gausiam būriui mokyklos bendruomenės narių. Džiaugiamės, kad savo prasmingomis poetinėmis eilėmis pasidalino ir renginį paįvairino Ema Balaikaitė ir Greta Burinskaitė.

Nors mokinių meninės kūrybos vakarams buvo numatytos trumpos „atostogos", tačiau, atrodo, jų nereikės, nes jau kitą dieną po renginio ant stalo gulėjo dvi naujos mokinių kūrybos dainų pirminės versijos, o po savaitės buvo sulaukta dar dviejų mokinių dainelių melodijų. Taigi, galima pasidžiaugti, jog mokiniams ugdymo forma - pačiam kuriant - yra patraukli. Tad, kūryba kalba pati už save.

Parengė dainavimo mokytoja metodininkė ir renginio organizatorė Dalia Kerevičienė